• Adres
  • GMK. Bulv. Gülseren Sok. 6/1 Çankaya/Ankara
  • E-Mail
  • bilgi@sunucupark.com.tr

Gizlilik

Gizlilik Politikası

Sunucupark.com.tr gizliliğe verdiği önemin bir göstergesi olarak bu gizlilik bildirimini oluşturmuştur. Bu metin, site üzerinden bilgi toplanmasına ve bu bilginin ne şekilde kullanılacağına ilişkin konuları açıklar.

Otomatik Olarak Kaydedilen Bilgi IP adresinizi sizi tanımlamak ve websitemizi farklı örün gezgini (browser) ve işletim sistemi yapılanmalarına göre geliştirebilmek için kullanıyoruz. Kurabiyeler (Cookies) Web sitemiz, siteye her girişinizde şifrenizi yeniden girmek zorunda kalmamanız amacıyla, şifrenizi kaydetmek için kurabiyeler kullanıyor. Kurabiyeleri aynı zamanda istatistikler için de kullanıyoruz. Bu istatistikler örün gezgini (browser) ve işletim sistemi tipleri, arama motoru anahtar kelimeleri, tavsiye eden URLi, bir ziyaretçinin sitede kaldığı süre ve hangi sayfaları gezdiği gibi başlıkları içeriyor. Bu istatistikler hiçbir şekilde, kullanıcı sunucupark.com.tr'dan çıktıktan sonra kullanıcının izini sürmüyor.

Reklamcılar (Advertisers)

E-posta adresinizi reklam amacı taşıyan hiçbir kimse ya da kuruluşla ticari olarak paylaşmıyoruz.
Kayıt Formları (Registration Forms)

Sitemizin kayıt formu, kullanıcının bize ulaşım bilgilerini (isim ve e-posta) ve kendilerine özel belirleyicileri (şifre) vermesini gerektirmektedir. Kayıt formunda alınan ulaşım bilgileri gerektiğinde müşteri kontratlarında kullanılır.
Diğer Sitelere Link (External Links)

Bu site başka sitelere linkler içermektedir. Bu Web sitelerinin gizlilik politikalarından sunucupark.com.tr sorumlu değildir.
Gizlilik (Security)

Bu site, bizim denetimimiz altındaki bilginin kaybını, kötüye kullanımını ya da değiştirilmesini engellemek için güvenlik önlemleri içermektedir. Çocuklarla İlgili Yönergeler (Children's Guidelines)

Çocuklara son derece önem veriyor ve onların gizliliğe ilişkin özel gereksinimleri olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden aşağıda verilen çocuklar için gizlilik politikasını benimsedik: Ebeveynlerin izni olmadan, kişinin üçüncü şahıslar tarafından tanımlanabilmesini sağlayacak bilgileri toplamayacak, kullanmayacak ya da dağıtmayacağız. Çocukların, denetlenmeyen sohbet odalarına, mesaj panolarına, e-posta hesaplarına ya da onların herkese açık ortak alanlara mesaj gönderebileceği, değilse de kişisel bilgi verip kendilerini deşifre etmelerine sebep olabilecek başka hizmetlere ulaşmalarına, ebeveynlerin onayı olmadığı sürece izin vermeyeceğiz. Ebeveynlerin izin verdiğinden kesin olarak emin olunmadığı takdirde, e-posta gibi çevrimiçi ulaşım bilgilerini sadece şu durumlarda kullanacağız: Çocuğun talebine doğrudan ve sadece bir kereye mahsus cevap vermek ve bu ulaşım bilgilerini çocukla başka amaçlar için yeniden bağlantı kurma amaçlı kullanmamak. Ebeveynlerin izin verdiğini onaylamak ya da onları bu durumdan haberdar etmek amacıyla, ebeveynlerin ismini ya da çevrimiçi ulaşım bilgilerini istemek. Çocuktan gelecek belli bir talebe (örneğin çocuğun bir haber mektubu üyeliği talep etmesi durumunda) bu belirli isteğe bir kereden fazla ve doğrudan cevap vermek. Bu durumdan ebeveynlerin haberdar edilmesi için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. Ebeveynlerin, çocuğun fiilinin içeriği, niyeti gibi konulardan haberdar edilmesi ve aynı zamanda ebeveynlerin belirlediği bilgi ve etkinliklere çocuğun erişim ve katılımının engellenmesi bu çabalar arasında sayılabilir. Çocuk bir etkinliğe, oyuna katılmak ya da bir hizmeti kullanmak istediğinde, çocuğun bu işlemler için gerekenden fazla bilgiyi açıklamasını sağlamaya yönelik bir çalışmada bulunmayacağız. Ebeveynlerin talep etmesi üzerine çocuktan toplanan belli bazı kişisel bilgilerin bir tanımını ebeveynlere sağlayacağız. Ebeveynler kişisel bilgilerin gelecekte kullanımını ve toplanmasını reddetme hakkına sahiptir. Aynı zamanda ebeveynler isterlerse, kendilerine çocuktan alınan kişisel bilgilerin verilmesi için bir yol sağlayacağız. Çocuğa, yaşına uygun terimler içeren bir anlatımla, hangi kişisel tanımlayıcı bilgilerin alınacağını açıklayan bir uyarı mesajı göndereceğiz. Çocuklara uygun olmayan web sitelerine kendi sitemizden link vermeyeceğiz. Çocuklar çevrimiçi olarak kişisel bilgi paylaşmadan önce, onları mutlaka ebeveynlerinden izin almaya davet ediyoruz.

  • Adres
  • GMK. Bulv. Gülseren Sok. 6/1 Çankaya/Ankara
  • Telefon
  • 0850 420 99 11
  • E-Mail
  • bilgi@sunucupark.com.tr